Şirket bünyesinde Yatırımcı İlişkileri birimi CFO tarafından koordine edilmekte olup pay/menfaatsahipleri ile ilgili süreç ve işlemler bu birim tarafından yürütülmektedir. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 03.01.2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Kurumsal Yönetim Tebliği’nde de belirtildiği üzere, Yatırımcı İlişkileri biriminin başlıca görevleri aşağıdaki gibidir:

  • Yatırımcılar ile ortaklık arasında yapılan yazışmalar ile diğer bilgi ve belgelere ilişkin kayıtların sağlıklı, güvenli ve güncel olarak tutulmasını sağlamak.
  • Ortaklık pay sahiplerinin ortaklık ile ilgili yazılı bilgi taleplerini yanıtlamak.
  • Genel kurul toplantısı ile ilgili olarak pay sahiplerinin bilgi ve incelemesine sunulması gereken dokümanları hazırlamak ve genel kurul toplantısının ilgili mevzuata, esas sözleşmeye ve diğer ortaklık içi düzenlemelere uygun olarak yapılmasını sağlayacak tedbirleri almak.
  • Kurumsal yönetim ve kamuyu aydınlatma ile ilgili her türlü husus da dahil olmak üzere sermaye piyasası mevzuatından kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesini gözetmek ve izlemek.

Konuyla ilgili olarak aşağıdaki kişiler ile temasa geçilebilir:

Murat Şimşek
Finans Müdürü
+90 212 259 00 00 (1293)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Arif Şahin
Kıdemli Kurumsal Finansman Uzmanı
+90 212 259 0000 (1238)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu web sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Turcas Petrol bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Hisse senedi fiyat verileri, yatırımcı araçları, hisse grafikleri ve son açıklanan Kamuyu Aydınlatma Platformu duyuruları Foreks tarafından sağlanmaktadır. Turcas Petrol bu bilgilerin herhangi bir amaç için uygun olarak kullanabileceği, doğruluğu, eksiksiz olması, performansı, güncelliği veya güvenirliği hakkında hiçbir taahhüt veya garanti vermemektedir. Gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden web sitenin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Turcas Petrol hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Turcas Petrol yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinde hiçbir şey Turcas Petrol hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. Web-sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Turcas Petrol ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.